طنز سیاسی

اگر حشره ای در فنجان قهوه بیفتد، تصور می کنید واکنش یک آمریکایی، انگلیسی، چینی و یک صهیونیست اسرائیلی چه خواهد بود؟!
خبرگزاری قدسنا با طرح این معمای طنزآمیز نوشت: مرد انگلیسی فنجان را به خیابان پرتاب و کافه را ترک می کند. مرد آمریکایی، حشره را خارج می کند و قهوه را سر می کشد! و مرد چینی حشره و قهوه را با هم سر می کشد.
ولی مرد اسرائیلی:
1- قهوه را به آمریکایی می فروشد و حشره را به چینی.
2- در تمام رسانه ها شیون و زاری می کند که امنیتش در خطر است.
3- فلسطین و حزب الله و سوریه و ایران را متهم می کند که جنگ میکروبی براه انداخته اند.
4- همچنان به کولی بازی و «ننه من غریبم» خود درباره شکنجه یهودیان در هولوکاست هیتلری و سامی ستیزی و زیرپا گذاشتن حقوق بشر یهودی ادامه می دهد.
5- از رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواهد خواست که به مردم خود بگوید دست از حشره انداختن در فنجانهای قهوه بردارند.
6- از آمریکا درخواست کمک نظامی فوری و وام یک میلیارد دلاری (با قابلیت بازپرداخت یکصد ساله) می کند تا یک فنجان قهوه دیگر سفارش دهد.
7- قهوه چی مجبور خواهد بود که غرامت این کار را با تقدیم قهوه مجانی به وی تا پایان قرن جبران کند. 8- سرانجام و نه به عنوان آخرین اقدام... تمام دنیا را متهم می کند که فقط ایستادند و نگاه کردند و با آنکه او یک انسان معمولی است و برای اولین بار به قهوه خانه رفته است تا اولین قهوه اش را از زمان خروج چندین قرن پیش یهود از مصر صرف کند، برای مصیبت او اندوهگین نشدند!در کسب و کار کارواش بخار یا بخارشوی صنعتی (که نانو بخار شوی صنعتی نیز نامیده میشود ) که در واقع کارواش بخار، کارواش مدرن و نسل جدید شست‌وشو محسوب میشود، با بکارگیری تنها سه لیتر آب برای روشویی و رفع مشکل پس‌آب شیمیایی، علاوه بر رفع تمامی هزینه های تامین آب، هزینه رفع پس‌آب و نیز هزینه عوارض سالیانه پس‌آب شیمیایی باعث افزایش درآمد کارواش ها نیز میگردد. همچنین عوامل موثر بر کیفیت کارواش بخار و بخارشوی صنعتی و دیگ بخار نیز مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین کارواش سیار یکی دیگر از کسب و کارهای پرسود است.

همچنین در حیطه محصولات شرکت کناف ایران از جمله صفحات مسلح سیمانی و استفاده از سقف کاذب کناف و تایلهای سقفی کناف که تولیدی شرکت کناف ایران است برای استفاده در دکوراسیون داخلی و دیزاین منزل و طراحی نما و فضای داخل و خارج ساختمان و ویلا و چمن مصنوعی میتوان زیبایی و مدرن بودن را برای منازل به ارمغان آورد. همچنین استفاده از کاغذ دیواری و نیز استیکر و پوستر دیواری برای دکوراسیون داخلیمنزل توصیه میشود. تایل کناف عالی است و کیفیت بالایی دارد.
هر فردی میتواند با هزینه ای اندک به راه اندازی کارواش بخار سیار بپردازد و نیز از سقف های کاذب کناف و کاغذ دیواری و استیکر و پوستر دیواری برای طراحی و دیزاین آشپزخانه و دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده کند. 

/ 7 نظر / 194 بازدید
م. ط

سلام خیلی جالب بود واقعا همینطوراست .با اجازه شما مورد استفاده قرار دهیم .ممنون

حسین مداحی

به نظر شما این اخلاق صهیونیست ها بد هست یا خوب ؟

مبینا

[لبخند]

محمد امين

بله واقعا همينطوره