قیمت کارواش بخار

قیمت کارواش بخار


قیمت دستگاه کارواش بخار یا بخارشوی صنعتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع طراحی، قطعات استفاده شده، جنس و کیفیت قطعات، میزان امنیت دستگاه، داشتن امکاناتی نظیر بیمه شدن کل دستگاه که میتواند هم اطمینان بخش از کیفیت دستگاه باشد، و هم پوشش دهنده هزینه های احتمالی آتی، نوع خدمات جانبی دستگاه، مساحت کارواش، تعداد ماشین های مورد شست و شو بصورت همزمان، ظرفیت به لیتر و کیلوبخار و غیره.

دفتر مرکزی: تهران - با ما تماس بگیرید: (پشتیبانی 24 ساعته)02128424816


 

متاسفانه با توجه به نو بودن صنعت بخارشویی در ایران و اطلاع ناکافی مشتریان از کم و کیف ساخت این دستگاه ها، بعضا دستگاه هایی با کیفیت و امنیت بسیار پایین و با قطعات بکاررفته چینی عرضه میشود و حتی تقلب و کلاهبرداری در ظرفیت نهایی دستگاه که ممکن است مشتری هیچوقت متوجه آن نشود و تنها روی کارایی و هزینه های روزمره او در کار با دستگاه تاثیر بگذارد اتفاق می افتد. باعث تاسف است که بعضی مشتریان با مغالطه بکاررفته در ظرفیت دستگاه، دستگاه هایی با ظرفیت پایینتر از مقادیر عنوان شده را خریداری کرده اند. ظرفیت به لیتر و کیلوبخار متفاوت است! جزئیات فنی نظیر تعداد لوله های آتش خوار و قطعات بکاررفته نیز در مدت زمان مداوم قابل استفاده دستگاه و قیمت آن موثر است.

از شما عزیزان که قصد راه اندازی کارواش بخار یا توسعه کارواش سنتی خود را دارید و نیز از عزیزان صنعتگری که قصد تهیه دستگاه های بخارشوی صنعتی و بویلر صنعتی را دارند خواهشمندیم پیش از خرید مطالعه کافی را نسبت به دستگاهی که تهیه میکنند داشته باشند و اطمینان لازم از کیفیت و امنیت دستگاه را بدست آورند. توجه کنید دستگاه کارواش بخار قرار است سالها اصلی ترین منبع درآمد کارواش شما باشد، و به همین دلیل بسیار حائز اهمیت است که این دستگاه در بالاترین کیفیت و کارایی ممکن تهیه شود و خدمات و گارانتی و بیمه برای اطمینان خاطر شما را در طی سالهای متمادی استفاده از این دستگاه داشته باشد. استیم پاور مفتخر است تنها برند ارائه کننده دستگاه کارواش بخار با بیمه در سطح کشور میباشد و این دستگاه ها به کشورهای اطراف نیز صادر شده اند.

دفتر مرکزی: تهران - با ما تماس بگیرید: (پشتیبانی 24 ساعته)02128424816


 

کارشناسان ما با مشاوره رایگان به شما میتوانند با توجه به آپشن ها و امکاناتی که شما انتخاب میکنید و با توجه به مساحت و شرایط جغرافیایی کارواش شما، بهترین دستگاه را به شما توصیه و قیمت دقیق را به شما اعلام میکنند.معایب کارواش بخار


کارواش بخار مثل کارواشهای سنتی صدای زیادی تولید میکند! البته این مشکل برای کارواشهایی که به دور از اماکن مسکونی هستند قابل اغماض است، اما اگر در مجاورت شما یک آپارتمان یا منزل مسکونی وجود دارد، بهتر است پیش از احداث کارواش بخار، با کارشناسان ما مشورت کنید تا با بعضی اصلاحات مهندسی، صدای منتشر شده از کارواش شما به حداقل برسد و مزاحم همسایگان نشود.

همچنین ممکن است شست و شو با بخار در اوایل کار برای کارگران سخت باشد. به همین دلیل شرکت استیم پاور با طراحی دوره های آموزشی تخصصی کارواش بخار، به همراهان خود یاری میرساند تا از ابتدای تاسیس کارواش بخار، به صورت کاملا حرفه ای و در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود سرویس رسانی کنند.

همچنین کارواش بخار به دلیل استفاده از مخزن پرفشار برای نگهداری بخار، و استفاده از سوخت برای تولید این بخار، اگر دارای کیفیت لازم و قطعات مطمئن نباشد میتواندخطرآفرین و قابل انفجار باشد. متاسفانه در بعضی دستگاه های تولیدی در ایران از شیرهای نامرغوب، پرشر کنترلر های غیراستاندارد و مواردی دیگر از تقلب مشاهده میشود که احتمال انفجار دستگاه را افزایش میدهد.

بخار خشک قابلیت رفع کثیفی های شدید بدنه را ندارد و به همین دلیل به بخار مرطوب قابل تنظیم شدن نیاز داریم تا بتوانیم بدون استفاده از مواد شیمیایی و استفاده از واترجت، بطور کامل نظافت را انجام دهیم. استیم پاور مفتخر است با استفاده از طراحی مهندسی خود، توانسته است دو خروجی بخار خشک (سوپر هیت) و نیز بخار مرطوب قابل تنظیم را در یک دستگاه کارواش بخار واحد تعبیه کند. با این توضیح که بخار خشک (سوپر هیت) برای موتورشویی و توشویی خودرو استفاده میشود که رطوبت آن زیر ۵ درصد است و بخار مرطوب مخصوص شستشوی بدنه میباشد اگرچه سطح را خیس میکند اما پساب تولید نمیکند.

اگر قطع و وصل کردن بخار دستگاه کارواش بخار نیاز به دسترسی به خود دستگاه داشته باشد، کار در موقع شست و شو بسیار سخت تر میشود. در این حالت زمان شست و شو و نیز بخار هدر رفته افزایش پیدا میکند و به دلیل افزایش سختی قطع و وصل کردن، ممکن است کار با دستگاه هم دشوارتر شود. به همین دلیل دستگاه های استیم پاور با استفاده از انواع مختلفی از لنس ها و تفنگی های مخصوص به کاربر این امکان را میدهد که در هر زمان قطع و وصل بخار را انجام دهد و در واقع عملیات قطع و وصل بخار فقط با یک سوییچ الکتریکی انجام میشود. توجه کنید لنس تفنگی بخار با آب تفاوت دارد.

دفتر مرکزی: تهران - با ما تماس بگیرید: (پشتیبانی 24 ساعته)02128424816

 

موضوع وزن و ابعاد دستگاه کارواش بخار یکی دیگر از معایب آن است. شرکت استیم پاور برای رفع این مشکل از سه راهکار استفاده کرده است:

الف) تولید دستگاه کارواش بخار به صورت عمودی که فضای کمتری میگیرد

ب) تعبیه دستگاه کارواش بخار در فضایی مثل موتور خانه و لوله کشی تا ورودی هر دهنه کارواش

ج) طراحی و ساخت دستگاههای پورتابل و قابل حمل با ظاهری زیبا و سوخت تمام برقی همچون SP50 و SP150

عیب دیگر استفاده از دستگاه کارواش بخار جمع شدن رسوب در لوله های آب و بخار دستگاه بخار است که باعث کاهش کیفیت عملکرد دستگاه میشود. جهت رفع این مشکل باید از سیستم فیلتراسیون مخصوص آب استفاده کرد.البته این موضوع مختص به کارواش بخار نیست و دارندگان واترجت و نسلهای قدیمی تر کارواش هم باید آن را رعایت کنند.

 

دفتر مرکزی: تهران - با ما تماس بگیرید: (پشتیبانی 24 ساعته)02128424816

 

مزایای کارواش بخار استیم پاور

چرا سازمانهای بزرگ نظیر مترو تهران، شهرداری تهران، کارخانجات صنعتی و کارواش داران حرفه ای استیم پاور را انتخاب میکنند؟

محصولات استیم پاور حول دو محور کیفیت و امنیت تولید میشوند. ما برای تضمین کیفیت و امنیت محصولاتمان علاوه بر استفاده از قطعات درجه اول اروپایی، تمامی مراحل لازم برای کسب بیمه مسئولیت سینا را طی کرده ایم و تنها تولید کننده کارواش بخار در ایران با ارائه بیمه دستگاههستیم. مشتریان ما میتوانند از تمامی مراحل تولید دستگاهی که تحویل میگیرند بازدید مستقیم داشته باشند، همچنین بازرسین بیمه سینا به واسطه تضمین کیفیت و امنیت دستگاه ها بر تمامی مراحل ساخت محصولات استیم پاور نظارت فنی و مهندسی مستقیم و مداوم دارند.

با تیمی متشکل از بهترین طراحان و مهندسان ایرانی، توانسته ایم آخرین استانداردهای جهانی را در ساخت کارواش بخار و بخارشوی صنعتی رعایت کرده و بهترین امکانات ممکن را برای مشتریان ایجاد کنیم، از جمله:

  • امکان انتخاب ابعاد دستگاه و سفارشی کردن امکانات آن
  • نصب شیر برقی برای هر نازل به صورت جداگانه
  • امکان تبدیل دستگاه به تمام خودکار با نصب PLC
  • انتخاب رنگ براساس سلیقه سفارش دهنده
  • ارائه جاروبرقی سه موتوره آب و خاک
  • امکان نصب سختی گیر آب بر روی ورودی مخزن
  • دوگانه سوز کردن دستگاه همزمان با گاز و گازوئیل

هر فردی میتواند با هزینه ای اندک به راه اندازی کارواش بخار سیار بپردازد.

راه اندازی کارواش بخار

کارواش نانو بخار

قیمت کارواش بخارشوی ماشین

درآمد کارواش بخار

کارواش بخار استیم پاور، مجهز به بخار خشک و مرطوب و تنها تولید کننده بخارشوی صنعتی با تکنولوژی کوره آبی در ایران، صادر کننده انواع دستگاه کارواش بخار، دفتر مرکزی تهران، آموزش، نصب و ارسال به سراسر کشور، برای اطلاعات بیشتر به سایت رجوع کنید http://steampower.co

کارواش بخار

کارواش بخار سیار

بخارشوی صنعتی

تولید کننده انواع کارواش بخار سیار در ایران، صادرات به کشورهای منطقه

دفتر مرکزی: تهران - با ما تماس بگیرید: (پشتیبانی 24 ساعته)02128424816


 

منبع: سایت استیم پاور

معایب کارواش بخار


/ 1 نظر / 235 بازدید
moein24nojum

سلام من دانشجوی کامپیوترم. یه برنامه طراحی کردم که میتونه بازدید کننده به سایتها بفرسته. به هر تعدادی که بخواید. اگه خواستید بازدید وبلاگتون و رتبتون توی الکسا بهتر بشه و وبلاگتون توی جستجوهای گوگل زودتر پیشنهاد بشه ، به ایمیل من پیام بدید. malayer24@yahoo.com