جویای حقیقت
حیرت،شجاعت،واقع نگری و عقل مداری یاران همیشگی من اند...

در جای دیگر برخی بزرگان اصلاح طلبی و نظریه پردازان آن کورکورانه نظریه ی پایان ایدئولوژی فیلسوفان نیهیلیست غرب را تکرار میکنند و دین داری را خلاف ارزش ها عنوان می کنند:

"نظام باید بپذیرد که دیگر دوران انقلابی گری و آرمان خواهی تمام شده و ارزش دیگر دین داری و برخی خرافات نیست"(بهزاد نبوی-پرتو سخن-22-11-82)

یکی دیگر از اصلاح طلبان صریحا پرده از افکار لیبرال و غرب زده ی خود بر میدارد و جامعه ی ایالات متحده را مدینه ی فاضله ی خود می خواند:


"از مردم سالاری دینی به دلیل وجود قید دینی نمی توان دفاع کرد.بهترین نوع مردم سالاری مدل آمریکایی آن است که تمام ادیان در آن دارای احترام است من حکومت دینی و جمهوری اسلامی را مصداق حکومت نمی دانم."(عمادالدین باقی-بینش سالم-1-4-82)

عناد و دشمنی با دین و حکومت دینی به اینها ختم نمی شود و حمله به اصل اسلام و قرآن و عصمت امامان و پیامبر اسلام ادامه پیدا می کند:

"قوانین شرعی در مورد زنان ظالمانه است"(مهر انگیز کار -عصر آزادگان-7-11-78)

"در هیچ حای اسلام دلیلی برای وجود حجاب اسلامی دیده نمی شود(!)"(حسن یوسفی اشکوری-جمهوری اسلامی-28-1-79)

"احکام قصاص بر خلاف حقوق بشر است"(سیمین بهبهانی-پرتو سخن-17-4-182)

"ما در دین ایدئولوژی نداریم و اصلا خداوند ایدئولوژی نفرستاده است"(اکبر گنجی-دوهفته نامه ی صبح-نیمه دوم خرداد 78)

"حتی ائمه در بعد ظاهری و حکومت که در واقع زعامت دنیوی است از خطا مصون نمی باشند"(عبدالکریم سروش-ماهنامه کیان-شماره 44)

"تبعیت از بزرگان خصیصه جوامع عقب افتاده است"(محسن کدیور-روزنامه صبح امروز-31-1-78)

"روحانیت قشری گرا،انحصار طلب و حتی تقلید از امام خمینی کورکورانه بوده است"(مقصود فراستخواه-روزنامه ایران-18-6-77)

"وظیفه ی دولت تلاش برای بهبود آخرت مردم نیست و حتی پیامبر و امام معصوم نیز چنین وظیفه ای ندارند"(ابراهیم یزدی-کیهان-20-2-84)

حضرت امام می فرمایند "اینها مى‏خواهند یک مملکت غربى براى شما درست کنند آزاد هم باشید، مستقل هم باشید اما نه خدایى در کار باشد و نه پیغمبرى و نه امام زمانى و نه قرآنى و نه احکام خدا- نه نمازى و نه هیچ چیز. شما شهادت را براى خودتان فوز مى‏دانید براى اینکه مثل- مثلًا- سوئیس بشوید یا شما قرآن را مى‏خواهید؟ شما براى اسلام قیام کردید. این همه رنج و زحمت که روحانیت برد و مى‏برد براى اسلام است. هر جا که گفتند جمهورى بدانید که توطئه تو کار است. اسم اسلام را نیاوردند هر جا، گفتند جمهورى دمکراتیک، بدانید توطئه تو کار است؛ بدانید منهاى اسلام است؛ آزادىِ منهاى اسلام است، استقلالِ منهاى اسلام است."

صحیفه امام، ج‏7، ص: 461

ونیز می فرمایند " اینها (مستکبرین)از اسلام می ترسند،از جمهوری دموکراتیک نمی ترسند.اسلام بود که جلوی اینها ایستاد..."

و نیز می فرمایند:"مصیبت آن وقت است که (غربی ها) از شما تعریف کنند،چهار مرتبه تعریف کنند از یک کسی مردم می فهمند این عیبی دارد که اینها تعریف می کنند از او"صحیفه.ج17.ص160

ولی فقیه زمان و مکان حضرت آیت الله خامنه ای حفظه الله میفرمایند: "بعضی از کف زدن دشمن خوششان می آید،وقتی می بینند دشمن برای شما کف می زند باید بفهمید که به دروازه ی خود گل زده اید و تنها دشمن را راضی کرده اید.هر آدم عاقل تا دید دشمن برایش کف می زند باید به فکر فرو رود و بگوید من چه غلطی کردم من چه کار کردم که دشمن برایم کف می زند؟ باید به خود بیاید...".

آری ،حمایت بیگانگان و دشمنان اسلام و این ملت از جنبش هایی نظیر جنبش اصلاح طلبی و یا جنبش سبز بی دلیل نیست و آنها جز به منافع خود به چیز دیگری نمی اندیشند.وقتی خون مردم بی گناه افغانستان و پاکستان و عراق و فلسطین از دست های بی رحمشان می چکد،دم از حقوق بشر و آزادی و دموکراسی می زنند و نگران وضعیت حقوق بشر در ایران اند.نقض کامل حقوق اولیه انسانی در عربستان و یمن و مصر و پاکستان و سرزمینهای اشغالی فلسطین آنها را به نگرانی نمی اندازد،ولی جار و جنجالشان برای عدم اجرای حکم خداوند مثل اعدام و سنگسار در کشوری مثل ایران تمام دنیا را فرا میگیرد. از آزادی بیان و اندیشه سخن می گویند و اما کمترین شبهه و سوالی در مورد دروغ بزرگی به نام هولوکاست را بر نمی تابند. معلوم نیست بر اساس این دروغ ابلهانه جناب هیتلر که مادرش نیز یهودی بوده است 6 میلیون یهودی را چگونه و از کجا جمع آوری کرده است تا به سوزاندن آنها دست زند؟ کلاهک های هسته ای در آمریکا و اسرائیل و پاکستان و ... موجب نگرانی این دون صفتان نیست،اما فعالیت های صلح آمیز کشوری مثل ایران که تحت NPT فعالیت می کند و آژانس بارها صلح آمیز بودن فعالیت های آن را تایید کرده است را خطری برای بشریت و تهدیدی برای خاورمیانه و جهان دموکرات می خوانند.

انشاالله این انقلاب بدون کجروی از مواضع و اهدافش به کوری چشم بدخواهان و منافقین و کفار به انقلاب جهانی حضرت بقیه الله الاعظم خواهد پیوست.

در این باره مطالعه ی کتاب های زیر خالی از لطف نیست:

عروسک های غربی،نشر وثوق-محسن ن.

بازی ترور،نشر کیهان،سید عبدالمجید اشکوری و حمید رسایی.

 

موضوع :
ارسال شده توسط جویای حقیقت در تاریخ ۱۳۸٩/٥/٢۳ | نظرات شما ()
آخرین مطالب ارسالی