جویای حقیقت
حیرت،شجاعت،واقع نگری و عقل مداری یاران همیشگی من اند...

آقای اکبر گنجی در سالهایی که در ایران تشریف داشتند می فرمودند"اندک اندک باید ایده های امام خمینی را گورستان های تاریخ جستجو کرد". در جایی دیگر می گوید "دوران امام خمینی به سر آمده است"(پرتو سخن-21-2-79-اکبر گنجی) در جایی دیگر می گوید "عاشورا معلول تعارض های قومی و نتیجه خشونت پیامبر در بدر و خیبر بود"(!)(20-11-78-اکبر گنجی) آقای کدیور عضو دیگر اتاق فکر جنبش سبز...


آقای کدیور عضو دیگر اتاق فکر جنبش سبز اصل ولایت فقیه را موجب دیکتاتوری می داند و برخی احکام اسلامی را نیز مثل حدود و احکام جزایی مجرمین و مفسدین برخلاف حقوق بشر می خواند و قائل به لزوم حذف آنها می شود!. خواننده ی عزیز،بیانیه حقوق بشر را مطالعه بفرمایید که صریحا از ازدواج دین های مختلف و موارد بسیاری دیگر که با دین مبین اسلام مخالف است از جمله آزادی های لیبرالی سخن می گوید و بسیار است موارد اختلافش با دین مبین اسلام.در این موارد اختلاف تکلیف ما چیست؟ حکم خداوند را بر زمین بگذاریم تا رضایت مخلوقینش را در سازمان های دیده بان حقوق بشر جذب کنیم؟ به سخن دکتر عبدالکریم سروش -یکی دیگر از اعضای اتاق فکر جنبش سبز-عمل کنیم که "در تعارض تکالیف دینی و حقوق بشر،حقوق بشر مقدم است(!)" (صبح امروز 16 شهریور 78) ؟؟؟

همین فرد (دکتر سروش) در یکی از آخرین کتاب هایش که شاید نام آن کتاب را بردن هم موجب گمراهی و ظلالت برخی خوانندگان است،به زبان مغالطه می گوید که قرآن زبان وحی نیست و حاصل عرفان شخصی پیامبر است.به زبانی پر از لطایف که خواننده ی ساده لوح را مجذوب و حیران می کند و با مغالطه های مبرهن فلسفی که تمیز آن از واقعیت جز برای منطقیون و فلاسفه ممکن نیست می گوید تجربه ی شخصی پیامبر(قرآن) صرفا به درد شخص او می خورد و ما نیز باید تجربه ی او را بسط دهیم.این سخن به زبان عوام به این معنا است که ما برویم در غار چندین شمع روشن کنیم و مدیتیشن و ریلکسیشن به قول غربیان و غرب زدگان انجام دهیم تا ما هم آیاتی را به سبب عرفان شخصی مان بنویسیم و آن بشود قرآن شخصی ما! در کتابش هر گونه ارتباطی میان پیامبر اکرم و خداوند را منکر می شود و وحی را زبان نبی میخواند.همین دکتر عبدالکریم سروش که حامل و قائل افکار جاهلیت به زبانی مدرن است،در مصاحبه اش با نشریه زمزم(که ظاهرا نشریه ای فرانسوی در مورد فلسفه است و البته ترجمان انگلیسی و فارسی آن موجود است) صریحا می گوید پیامبر اکرم نعوذبالله از مردم زمان خودش هم بیشتر نمی فهمیده است و در حد و حدود همان انسان های عصر جاهلیت بوده است! آقای گنجی هم هر از چند گاهی که باد منافع تغییر جهت می دهد مثل آقای سروش ایدئولوژی اش را نیز مثل پیراهنش عوض میکند، سخنان سروش را به زبان عوام تایید و تحسین می کند و هم قرآن را منکر می شود و هم امام زمان عجل الله تعالی فرجه را. از معجزات کلامی و فصاحت و بلاغت قرآن که بگذریم،معجزات علمی قرآن از جمله قانون جاذبه،گرد بودن زمین،دوار بودن زمین،زوج بودن همه ی اشیاء(الکترون و پروتون) و بسیاری دیگر چگونه با آراء آقایان قابل توجیه است؟

محسن مخملباف یکی دیگر از حامیان جنبش سبز وقیحانه از لزوم عذرخواهی از دولت و مردم آمریکا به خاطر تسخیر لانه ی جاسوسی سخن می گوید.البته حسینعلی منتظری مرجع محبوب اصلاح طلبان و دول استکباری نیز (که بارها از سوی ارگان های سازمان سیا و موساد وMI6 مثل رادیو فردا-بی بی سی-صدای آمریکا-رادیو آزادی و ... به القابی همچون مرجع روشنفکر،مرجع شجاع،روحانی واقعی(!)، و اسلام گرای نو اندیش مزین شده است) بر این موضوع صحه گذاشت.که شاید به خاطر همین نوع اقداماتش بود که کاخ سفید پس از فوتش پیام تسلیت صادر کرد.آقایان انگار که این همه جنایات دولت آمریکا را علیه هموطنانش فراموش کرده اند.سفارت آمریکا در ایران سفارت نبود،لانه ی جاسوسی بود و محلی برای برنامه ریزی برای براندازی و ترور مسئولان نظام.حضرت امام رحمه الله علیه تسخیر لانه ی جاسوسی را "انقلاب دوم" نامیدند.آقای مخملباف و همفکرانش ظاهرا فراموش کرده اند حمله به هواپیمای ایران بر فراز خلیج فارس و کشتن 290 ایرانی از جمله ده ها زن و کودک را.دولت آمریکا در مورد حادثه مذکور وقیحانه اسم "اشتباه" را بر این حمله گذاشت و در اقدامی متناقض و متضاد پس از بازگشت آن ناو به آمریکا به ناخدای آن مدال شجاعت داد. چه کشوری هشت سال جنگ را بر ما توسط عاملش در خاورمیانه تحمیل کرد؟ اموال و دارایی های ملت ایران را کدام کشور بیش از دیگران به تاراج می برد و از بازگشت آنها ممانعت می ورزد؟ کدام کشور در دنیا بیش از دیگران مردم ایران را به تروریسم و جنایت و نقض حقوق بشرو ... متهم می کند و ایران را محور شرارت می خواند؟ مگر می شود این وقایع را فراموش کرد؟ این اقدامات و اظهارات آقایان به ظاهر ایرانی اسمش خیانت نیست؟

موضوع :
ارسال شده توسط جویای حقیقت در تاریخ ۱۳۸٩/٥/٢۳ | نظرات شما ()
آخرین مطالب ارسالی